Akces Dance - Producent obuwia tanecznego, teatralnego, paradnego i do jazdy konnej

zaprzyjaźnione firmy taneic irlandzki taneic towarzyski taneic brzucha balet tango fitness flamenco salsa jazz, modern .. inne instytucje kluturalne

Viva Club www.vivasalsa.pl
LOFT TO DANCE www.loftodance.pl
Urban Dance Zone www.urbandance.pl
I like photography http://ilikephotography.pl/
Krakowski Teatr VARIETE www.teatrvariete.pl
"Perfekt" - stroje ludowe www.perfekt.krakow.pl
SalsaFever - Częstochowa www.salsafever.pl
Balet Dworski Cracovia Danza www.ardentesole.art.pl
Novomex Opolska Szkoła Tańca www.taniec-opole.pl
ANANDAY www.ananday.pl
JAGAFOTO www.jagafoto.pl
Tango Club www.tangoclub.pl
BLACK&WHITE www.salsa.krakow.pl
Buena Fiesta www.tanieckoszalin.pl
Tango Studio www.tango-studio.pl
Latin Project www.latinproject.pl
VIVA FLAMENCO www.flamenco.art.pl
Akademia Tańca www.dkdance.pl
Danza del Fuego www.danza.art.pl
STUDIO FLAMENCO www.flamenco.pl
Wydział Tańca www.wydzialtanca.info
Szkoła La Pasión www.flamenco-krakow.pl
NOVA Szkoła Tańca www.novaszkolatanca.pl
AKCES KTT- Nowy Targ www.taniec-nowytarg.eu
Sklaski Szkoła Tańca www.skalskidance.pl
Pierwszy Taniec Weselny www.pierwszytaniec.biz
Sempre - Szkoła Tańca www.sempretaniec.pl
KRAVCOVNIA dance company www.kravcovnia.pl
NATGALLERY Natalia Ernst www.natgallery.pl
Złota Milonga - Warszawa www.milonga.pl
Akademia Tańca w Krakowie www.naukatanca.com
Szkoła Tańca Prima Dance www.primadance.pl
FITNESS CLUB FANTASTIC BODY www.fantasticbody.pl
Akademia Tanga - A.D. Grygier www.tango.argentino.pl
Akademia Tańca Tomasza Potockiego www.tango-argentino.pl
Szkoła Tańca Riviera w Warszawie www.taniec.net
KLUB TAŃCA I TAŃCA SPORTOWEGO PLĄS www.plas-krakow.pl
"Ortbut - Alicja" - ORTOPEDYCZNE OBUWIE www.ortbut.com.pl
Apasionata Szkoła Tańca Argentyńskiego www.tango-go.pl
TangoMode by aga www.agalewicka.eu
GABI - pracownia haftu ręcznego www.kaszubski-haft.pl